SAMKin kieli- ja viestintätiimin opettajien yhteystiedot

Voit ottaa yhteyttä SAMKin kieli- ja viestintätiimin opettajiin.

Kielten- ja viestinnän opettajien yhteystiedot

Opetuspäällikkö

Hanna-Kaisa Sadwinski (Finnish, viestintä)
hanna-kaisa.sadwinski@samk.fi
+358 44 710 3226
https://hill.webex.com/join/hanna-kaisa.sadwinski

 

Englanti

Liisa Hannuksela (espanja, Kivanet-yhteyshenkilö)
liisa.hannuksela@samk.fi
+358 44 710 3354
https://hill.webex.com/meet/lihannu

Sanna Lomma-Lahtinen
sanna.lomma-lahtinen@samk.fi
+358 44 710 3173
https://hill.webex.com/join/salomma

Päivi Sorvi
paivi.sorvi@samk.fi
+358 44 710 3266
https://hill.webex.com/meet/pasorvi

Henna Tiittanen (käännöskoordinaattori)
henna.tiittanen@samk.fi
+358 44 7103842
https://hill.webex.com/meet/hetiitt

Annika Valo (saksa)
annika.valo@samk.fi
+358 44 710 6313
https://hill.webex.com/join/annika.valo

 

Ruotsi

Monika Engel (saksa)
monika.engel@samk.fi
+358 44 710 3635
https://hill.webex.com/meet/movi

Minna Iitti (venäjä)
minna.iitti@samk.fi
+358 44 710 3249
http://hill.webex.com/meet/miiitti  

Anni Jokiranta
anni.jokiranta@samk.fi
+358 447103989
https://hill.webex.com/meet/anni.jokiranta

Satu Jyllilä (saksa)
satu.jyllila@samk.fi
+358 44 710 3843
https://hill.webex.com/meet/sajylli

Tuija Kiviaho
tuija.kiviaho@samk.fi
+358 44 710 3267
https://hill.webex.com/meet/tuija.kiviaho 

 

Viestintä ja Finnish (S2)

Pia Lahdenmaa (viestintä, lukitestaus)
pia.lahdenmaa@samk.fi
+358 44 710 3459
https://hill.webex.com/join/pia.lahdenmaa

Iira Ostamo (Finnish)
iira.ostamo@samk.fi
+358 44 710 3199
https://hill.webex.com/meet/iira.ostamo

Marja Tomberg (Finnish)
marja.tomberg@samk.fi
+358 44 7103285
https://hill.webex.com/meet/marja.tomberg