SAMKin kieli- ja viestintätiimin opettajien yhteystiedot

Voit ottaa yhteyttä SAMKin kieli- ja viestintätiimin opettajiin.

Yhteystiedot

Kieli- ja viestintätiimin tiimivastaava

Mari Linna (ruotsi)
mari.linna@samk.fi
+358 44 710 3472
https://hill.webex.com/join/malinna

 

Kielten- ja viestinnän opettajat

Englanti 

Liisa Hannuksela (espanja)
liisa.hannuksela@samk.fi
+358 44 710 3354
https://hill.webex.com/meet/lihannu

Sanna Lomma-Lahtinen
sanna.lomma-lahtinen@samk.fi
+358 44 710 3173
https://hill.webex.com/join/salomma

Päivi Sorvi (käännöskoordinaattori)
paivi.sorvi@samk.fi
+358 44 710 3266
https://hill.webex.com/meet/pasorvi

Henna Tiittanen
henna.tiittanen@samk.fi
+358 44 7103842
https://hill.webex.com/meet/hetiitt

Annika Valo (saksa)
annika.valo@samk.fi
+358 44 710 6313
https://hill.webex.com/join/annika.valo

 

Ruotsi

Monika Engel (saksa)
monika.engel@samk.fi
+358 44 710 3635
https://hill.webex.com/meet/movi

Minna Iitti (venäjä)
minna.iitti@samk.fi
+358 44 710 3249
http://hill.webex.com/meet/miiitti  

Satu Jyllilä (saksa)
satu.jyllila@samk.fi
+358 44 710 3843
https://hill.webex.com/meet/sajylli

Marjo Keskinen (Finnish, ranska)
marjo.keskinen@samk.fi
+358 44 710 3516

Tuija Kiviaho
tuija.kiviaho@samk.fi
+358 44 710 3267
https://hill.webex.com/meet/tuija.kiviaho 

Anni Jokiranta
anni.jokiranta@samk.fi
+358 447103989
https://hill.webex.com/meet/anni.jokiranta

 

Viestintä

Pia Lahdenmaa
pia.lahdenmaa@samk.fi
+358 44 710 3459

https://hill.webex.com/join/pia.lahdenmaa

Marja Tomberg (suomi)
marja.tomberg@samk.fi
+358 44 7103285
https://hill.webex.com/meet/marja.tomberg