Polyfonia  ›  ARKISTO  ›  Polyfonia 3/10
Tulosta sivu

Pääkirjoitus

Polyfonia on ilmestynyt verkkolehtenä vuoden verran.
Lehden ilmestymismuoto on herättänyt keskustelua ja nyt haluammekin kuulla miten sinä mieluiten lukisit henkilöstölehteämme. Käy vastaamassa kyselyyn ja osallistu halutessasi uunituoreiden SAMK-hupparien arvontaan. Kaikkien nimensä jättäneiden kesken arvomme 5 hupparia, joka päällä kyllä kelpaa kesälomaa viettää!


SAMKissa sattuu ja tapahtuu. Tähänkin lehteen juttuideoita suorastaan tulvi. Uskon, että kaikkia henkilökuntamme jäseniä kiinnostaa tietää mitä talossa tapahtuu ja siksi olisikin tärkeää, että lehtemme tavoittaisi mahdollisimman monet.

Tästä lehdestä voit lukea mm. miten Tekniikan ja merenkulun toimialasihteeri Pirjo Pukkinen aikoo viettää eläkepäiviään, mitä tietohallinnolle kuuluu näin kesän kynnyksellä ja millaisia vastauksia kirjaston asiakastyytyväisyyskyselystä saatiin.

Tämä on kevään viimeinen numero. Kyselyn vastausten perusteella katsomme millaisessa muodossa Polyfonia syksyllä jatkaa. Sitä odotellessa oikein lämmintä ja rentouttavaa kesää kaikille!

Sari Kahri

Päivitetty: 26.11.2010
Jaa